درباره فروشگاه موتورکت

فروشگاه موتورکت از سال 1365 در زمینه لوازم یدکی ماشین های سنگین و ماشین الات راهسازی فعالیت دارد نمایندگی صنایع هیدرولیک ایران رو دارا است و یکی از قدیمی ترین نمایندگان این شرکت محسوب می شود فروشگاه موتورکت امکان خرید غیر حضوری را فراهم کرده است و می توان از طریق تلفن و یا واتس آپ و تلگرام پیگیری های لازم را انجام داد فروشگاه موتورکت دارای انواع لوازم راهسازی کاترپیلار | کوماتسو | و... و کلیه محصولات شرکت صنایع هیدرولیک ایران است.
ادامه مطلب

کاترپیلار | CAT | موتورکت

فروشگاه موتورکت دارای انواع لوازم یدکی اصلی کاترپیلار برای انواع گریدر می باشد و شرکت کاترپیلار هیچ نماینده اصلی در ایران ندارد لوازم های موجود از کشور های همسایه وارد شدند و یا قدیمی و کارکرده هستند اما آنقدر کیفیت بالایی را جنس اصلی کاترپیلار داراست که همان جنس دست دوم ارزش زیادی در بازار ایران دارد .فروشگاه موتورکت دارای بسیاری از لوازم اصلی کاترپیلار است و بیش از سه …
ادامه مطلب

(دستور العمل،راه اندازی و نگهداری پمپ های هیدرولیک پره ای)

○به عنوان مالک،عامل یا تعمیر کار هیدرولیک،اگر نسبت به دانش هیدرولیک اطلاعات کافی نداشته باشیم محکوم به پرداخت هزینه های زیادی خواهیم بود. ○بر این اساس رعایت موارد ذیل می تواند عمر سیستم هیدرولیک و در نتیجه پمپ هیدرولیک را افزایش داده و از خسارت و هزینه های زیاد جلوگیری نماید:
ادامه مطلب

نکات مهم برای نصب کارتریج داخل پوسته(صنایع هیدرولیک ایران)

شیر آلات سیستم باید سالم و کارا باشند. ●نصب درجه فشار سنج روغن(مانومتر)بعد از شیر تنظیم فشار در هر سیستمی جهت تنظیم فشار دقیق الزامی است. ●همیشه نشتی های سیستم کنترل و رفع عیب شود. ●جهت نصب پمپ به سیستم،کافی است هم‌محوری شافت پمپ،کوپلینگ و شافت محرک را کاملا رعایت نموده، سپس پیچ های اتصال را پس از بستن به ترتیب محکم نمایید. ●پس از بستن شیلنگ‌ها و قبل از روشن کردن دستگاه،پمپ را از روغن هیدرولیک مورد استفاده پر نموده و سیستم را هوا گیری نمایید.
ادامه مطلب

پمپ های هیدرولیک پره ای (کارتریجی)

پمپ های هیدرولیک پره ای (کارتریجی) مزایای پمپ های هیدرولیک پره ای(کارتریجی): پمپ های کارتریجی (پره ای) دارای عمر طولانی،قابلیت کار کرد متنوع و باز دهی بالا هستند. صدای کم از دیگر مشخصات این پمپ ها است که اغلب صنایع به کار برد این گونه پمپ ها تمایل دارند.تعمیر آسان و سریع و اندازه کوچک مزیت دیگری برای این گونه پمپ ها به شمار می رود،باز دهی کلی پمپ های پره ای حدود ۹۰ درصد بوده و سطح صدای معادل ۶۲db دارند.قابلیت کار کرد در فشار(۲۵۰۰psi)۱۷۵barدائم و(۳۰۰۰psi)۲۱۰bar لحظه ای، از دیگر خصوصیات این نوع پمپ ها می باشد.
ادامه مطلب

پمپ های صیادی

مپ های کارتریجی 25v و 20v همراه با یک عدد کلاچ و یک عدد کوپلینگ که مجموعا پمپ صیادی نامیده می شوند ،کاربرد بسیار وسیعی در شناور های صیادی دارند. بیشترین مصرف آن ها در جمع کردن تور ماهی گیری و خرد کردن یخ در شناور ها می باشد.مزیت این پمپ نسبت به پمپ های دیگر عمر طولانی ،تعویض ساده و سریع قطعات و قیمت مناسب است.کلیه قطعات به کار رفته در پمپ های تک 20v و 25v در این گروه قابل استفاده هستند و به همان روش سفارش داده می شود.
ادامه مطلب

پمپ های پیستونی

پمپ های پیستونی فروشگاه موتورکت-صادقپور-کارتریج-صنایع هیدرولیک ایران-پمپ های پیستونی-پمپ های صیادی-فلنچ-رینگ-شافت-خیابان قزوین بین نواب و عسگری پلاک 575-02155734797 -لوازم ماشین الات راهسازی ماشین عای سنگین لودر گریدر کاترپیلار کوماتسو-فروشگاه موتور کت فروشگاه موتور کت فروشگاه موتور کت motorcat.ir
ادامه مطلب

تضمین بهترین قیمت وتضمین اصالت کالا در فروشگاه موتورکت

فروشگاه موتورکت تضمین بهترین قیمت را برای تمامی مشتریان فراهم نموده و میتوانید به راحتی به قیمت های ما اعتماد کنید علاوه بر آن با خیال کاملا راحت میتوانید در مورد اصلی بودن کالا اطمینان حاصل کنید فروشگاه ما سابقه بیش از 3 دهه فعالیت را دارد و میتوانید از دیگر مشتریان راجع به ما اطلاعات کسب کنید
ادامه مطلب